VIDEO: Potyčka i neuctivá oslava! Tímto si Krmenčík definitivně poštval proti sobě fanoušky Plzně

Českou fotbalovou neděli uzavřel šlágr mezi Slavií a Plzní. Zápas plný emocí nakonec zvládla lépe Slavia, když využila hned trojnásobné přesilovky. Velký rozruch pak vyvolal ex-plzeňský Michael Krmenčík (článek obsahuje 2 videa).

➡️VIDEO: Šokující záběry ze Slovenska! Takto dorostenec tvrdě napadl rozhodčího

Cestu k nenáviděnému hráči započal Krmenčík už po zápase se Sigmou Olomouc, když během děkovačky s kotlem Sešívaným pořvával “zk*rvená Plzeň”. Za tento skutek se následně omluvil slovy: “Je mi líto, že jsem se nechal strhnout v bojové atmosféře k pokřiku, který znevažuje plzeňský klub a omlouvám se.” Svou omluvu ale absolutně devalvoval právě v utkání s plzeňským celkem.


Už v 11. minutě poznamenalo vývoj utkání vyloučení Řezníka. Slávisté dokázali početní výhodu využít až v 65. minutě zásluhou Lingra. Další oslabení Viktorky přišlo 9 minut před koncem základní hrací doby, když musel předčasně do sprch Pernica. Druhá červená karta navíc definitivně odšpuntovala láhev plnou emocí.

O 10 minut později už dohrávali hosté pouze v 8 hráčích. Tentokrát rozhodčí poslal ze hřiště Mosqueru. Korunu všemu pak nasadil přemotivovaný Michael Krmenčík, když se s hráči svého někdejšího zaměstnavatele neustále pošťuchoval a vehementně si s nimi, ne ve zrovna přátelském duchu, vyměňoval názory.


Vážnější konflikt nastal v 93. minutě. Krmenčík se snažil prodrat ve vápně do zakončení. Proti však byl Hejda, do kterého se slávistický útočník ihned pustil, za což vyinkasoval od rozhodčího žluté napomenutí. Tím však 28letý fotbalista neřekl poslední slovo.

V posledních sekundách zápasu se Krmenčík přeci jen dočkal svého prvního slávistického gólu ze hry. Gólový zářez na pažbě také náležitě oslavil a definitivně ze sebe udělal plzeňského nepřítele číslo jedna.

“Krmenčík je největší ostuda, co kdy v Plzni byla,” okomentoval svého bývalého parťáka na sociálních sítích David Limberský. K textu navíc přidal fotku Krmenčíkova plzeňského dresu, který použil jako podpal do svého krbu.

“Je to jeho svědomí,” zareagoval po zápase trenér Michal Bílek. S Krmenčíkem si navíc odmítl podat ruku.

Reakci si neodpustil také David Beauguel (video Krmenčíkova gólu a následné oslavy níže).


Druhý gól Slavie v podání Michaela Krmenčíka

/**/