VIDEO: Ostudné chování trenéra Ghany! Takto využil zlomeného Heung-Min Sona, teď schytává kritiku

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Byla to zdrcující porážka. Fotbalisté Jižní Koreji nezvládli důležitý zápas s Ghanou a padli 2:3. Jejich akcie na postup tak rapidně klesly. Více než samotné utkání pak mezi fanoušky rezonují zejména záběry po závěrečném hvizdu (video níže).

Pro nezaujatého diváka to byl příjemný fotbalový zážitek. V dramatickém průběhu zápasu Jižní Korea-Ghana padlo pět gól. Ghaňané odskočili na dvougólové vedení už během prvního poločasu.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200


Hráči Koreji naopak zabrali po změně stran a dvěma slepenými gól v rozmezí 58. a 61. minuty srovnali. Utkání nakonec rozhodl o 7 minut později ghanský Kudus. Líbivý duel má však černou kaňku na konci, která vyvolala vlnu kontroverze.

➡️Zneuctil Messi Mexiko? Měl by se modlit, abych ho nenašel, vyhrožuje mu boxer

Zatímco hráči Ghany mohutně slavili první 3 body na turnaji, jejich soupeř se zmítal v hlubokém smutku. Slzám se neubránila ani největší hvězda týmu tottenhamský Heung-Son Min, kterého následně přišli utěšovat také trenéři Ghany. A právě tento moment vyvolal vlnu kritiky.
Zatímco většina trenérského štábu se snažila Sona podpořit, jeden z nich ke zlomenému hráči přistoupil a bez špetky studu si s ním udělal selfie. Nechápavý výraz dalšího člena realizačního týmu hovoří za vše (video níže). Celou situaci ihned odsoudili také fanoušci na sociálních sítích./**/