Zneuctil Messi Mexiko? Měl by se modlit, abych ho nenašel, vyhrožuje mu boxer

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Argentina se dočkala na světovém šampionátu tří bodů až na druhý pokus. Po urputném boji nakonec porazila Mexiko 2:0, když se gólem a asistencí blýskla jejich největší hvězda Lionel Messi. Kapitán týmu je ale teď terčem kritiky. Údajně totiž mexického soupeře po zápase zneuctil.

Byl to jeho večer. Lionel Messi gólem a asistencí zařídil Argentině nesmírně důležitou výhru v bojích o postup do osmifinále mistrovství světa v Kataru. Není tak divu, že pozápasové oslavy týmu byly bujaré.

POZOR – Akce platná posledních 24 hod! Betano k bonusu 3350 Kč navyšuje novým registrujícím SÁZKU ZDARMA z 250 Kč na 750 Kč!⚠️

Internetem začalo po závěrečném hvizdu kolovat video, na kterém hráči plni euforie slaví svůj triumf v kabině. Na záběrech se několikrát mihne také Lionel Messi. A právě on se stal trnem v oku mexického boxera Saula Alvareze, konkrétně jeho chování (video níže).

➡️VIDEO: Messiho nádhera zbláznila islandského komentátora! Jeho reakce je hitem internetu

Boxer obvinil Messiho za to, že použil mexický dres a vlajku k čištění podlahy. Na svém Twitteru pak napsal: “Viděl jsem Messiho, jak čistí podlahu našim dresem a vlajkou. Stejně jako já respektuji Argentinu, měl by i on respektovat Mexiko,” opřel se do Argentince za to, že před sebe pohodil dres, který si vyměnil s jedním z Mexičanů, tím to ale nekončilo.
Messi do dresu při zouvání kopaček ještě následně kopnul (video níže), což se boxerovi také nelíbilo. “Měl by se modlit k bohu, abych ho nenašel,” vzkázal fotbalistovi.

K celé situaci se začali vyjadřovat také fotbaloví fanoušci po celém světě. Většina z nich má jasno. “Messi není typ člověka, který dělá tyto věci s nějakým špatným úmyslem. Zrovna si sundával kopačky, u kterých byl dres. To je vše.” Našli se i tací, kteří už vyhlížejí vzájemný souboj. “Nejsem velký fanoušek Messiho, ale buďme upřímní, je větším sportovcem než Alvarez. Pokud bude jejích boj dlouhý, Messiho kardio mu může pomoct k vítězství.”/**/