Liverpool opět ztratil vedení v samotném závěru zápasu. Cesta do Top 4 a účast v Lize mistrů se začíná komplikovat. V domácím utkání proti Newcastlu však došlo k neuvěřitelnému dramatu.

Reds drželi těsné vedení 1:0 od 3. minuty zápasu zásluhou Salaha. V 90+2. minutě se podařilo hostům vyrovnat, rozhodčí ovšem po kontrole VARu gól odvolal a zdálo se, že se scénář z posledního zápasu proti Leedsu opakovat nebude. Chyba lávky. Hned vzápětí totiž přišel další útok Newcastlu a další gól.

➡️VIDEO: Arsenal opět terčem posměchu! Tímto kuriózním vlastňákem Leno potopil svůj tým

Skóre otevřel pohotově z otočky Mohamed Salah

Na nervy zahrál Liverpoolským v 90+2. minutě Wilson. Rozhodčí ale branku kvůli ruce odvolal.

Newcastle ovšem nevzdal a v 90+5. minutě se přeci jen vyrovnání dočkal. Proti gólu Willocka už rozhodčí neměl žádné výhrady, a tak utkání skončilo 1:1.