VIDEO: Neuvěřitelná situace před gólem Spurs! Partey chtěl střídat, Arteta ho poslal zpět hry

Souboj odvěkých rivalů, to je derby mezi Tottenhamem a Arsenalem. Domácí Kohouti se mohli radovat hned ze dvou gólů. Zejména okolnosti kolem trefy Kanea jsou vskutku nevídané.

Karty byly rozdány jasně. Zatímco Tottenham pod José Mourinhem šlape a bojuje o čelo tabulky, jejich soupeř z Arsenalu prožívá jednu z nejhorších sezón ve své historii. Tomuto nasvědčoval také obraz hry. Tottenham si v klidu a pohodě hrál svoji hru, nikam nespěchal. Držení míče i tvorbu hry nechal na svém soupeři a čekal na brejky.

A byl to právě protiútok Tottenhamu z nastaveného času prvního poločasu, který přinesl fanouškům opravdu málo vídanou situaci. Z nadějné ofenzivní akce Kanonýrů bylo rázem přečíslení 4 na 2 n druhé straně, které nekompromisní ranou pod víko zakončil Harry Kane. Kuriózní na celé akci je obrázek z opakovaných záběrů. Sledujte Thomase Parteye, který se vinou zranění hlásí o střídání (video níže).

Už ve 13. minutě se opravdu krásnou technickou ranou trefim Heung-Min Son

Ve 45+1. minutě zvýšil nekompromisně Harry Kane. Nutno podotknout, že gólovou akci nešťastně ovlivnila situace kolem Thomase Parteye ( viz. dolní část videa v opakovačce).
/**/