VIDEO: Neobvyklá dieta tajemstvím úspěchu?! Erling Haaland prozradil, jak se stravuje

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Erling Haaland nepřestává fascinovat fotbalový svět. Po Dortmundu už řádí také v Manchesteru City. Co ale stojí za jeho úspěchem? Jedním z klíčů bude bezesporu jídelníček. A právě o něm se Erling před nedávnem rozpovídal.

➡️VIDEO: Haaland ukázal charakter! Takto během útoku pomohl rozhodčímu, pak skóroval

Po přestupu z Dortmundu do Manchesteru City prokazuje 22letý fotbalista vysoký herní standard. Během třinácti zápasů nastřílel v aktuální sezóně napříč všemi soutěžemi neskutečných 20 branek. Jeho výkony z posledních týdnů jsou vskutku nevídané, z čehož jsou zejména angličtí fanoušci jako u vytržení.

Betano Mise: Vsaď si na zápas Plzeň-Bayern a získej Sázku ZDARMA v hodnotě 150 Kč

Na Britských ostrovech dokonce vznikla petice, která žádá o vyřazení mladého Nora z Premier League z důvodu, že je robot, což není fér pro ostatní fotbalisty. Petici, která vznikla jako žert, však podepsalo bezmála 2 miliony lidí. Co ovšem takový robot může jíst? To nám Erling prozradil ve svém dokumentu “Velké rozhodnutí” (video níže).
“Myslím, že nejdůležitější je jíst vysoce kvalitní jídlo od regionálních farmářů. Lidé říkají, že maso není zdravé. Ale které? To z McDonaldu nebo to z místní krávy, která se pase na louce a žere trávu?”

Haaland potvrdil, že mezi jeho “specialitky” patří to, co se některým lidem hnusí. Do svého jídelníčku  totiž často zařazuje kravská srdce a játra, tedy potraviny bohaté na vitamín B, železo, fosfor, měď a hořčík. Britský deník The Sun pak přirovnává Nora k Hannibalu Lecterovi z populárního filmu Mlčení jehňátek. Anglická média uvádějí, že útočník Citizens může denně zkonzumovat až 6000 kalorií. (Další Haaladovy návyky níže)
“První věcí, kterou ráno dělám, je vystavení se na sluneční světlo, což je dobré pro můj cirkadiánní rytmus. Také jsem začal filtrovat vodu. Myslím, že to může mít pro mé tělo obrovské benefity,” odtajnil Erling další ze svých návyků.

/**/