VIDEO: Mbappé s gestem narazil! Takto ho Henderson nepřátelsky odmítnul, jeho rozpačitá reakce mluví za vše

Posbírej v poslední etapě Betano Speciálního kalendáře pro MS přes
3000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Očekávaná čtvrtfinálová bitva mezi Anglií a Francií měla šťastnější konec pro úřadující mistry světa. Po zápase se kromě Harryho Kanea a jeho penalt řešilo na sociálních sítích také obranné duo Angličanů Henderson-Walker. Obránci Anglie nebyli před začátkem duelu zvědaví na nastolení přátelské atmosféry, když zcela vyignorovali Mbappého dobromyslné gesto. (video níže)

Předzápasová atmosféra střetu Francie s Anglií by se dala krájet. Své o tom ví i Kylian Mbappé, jenž před nástupem na plac zažil od soupeře naprostou ignoraci. Zatímco chtěl francouzský reprezentant své protivníky přátelsky pozdravit, s anglickými obránci to ani nehnulo.

Startuje Betano Sváteční kalendář! K 250 FREE SPINŮM hned po registraci také 10 Free spinů v pondělí 12. 12. na automat ‘Wanted’ a dalších 1000 FREE SPINŮ v průběhu akce!

„Respektujeme, že je to kvalitní hráč a je ve velmi dobré formě, ale nehodlám tu pro něj natahovat červený koberec a nechat jej skórovat. Reprezentuji svou zemi ve čtvrtfinále mistrovství světa, takže je to opravdu souboj na život a na smrt. Nedovolím mu stát mi v cestě za mistrovským titulem,“ nechal se před zápasem slyšet Walker.

➡️VIDEO: Krmenčíkova divočina! Takto plivnul na soupeře, pak dostal pěstí, rozhodčí vylučoval

A právě směrem na něj a na jeho spoluhráče Jordana Hendersona se Mbappé při čekání v tunelu natáhl s přátelským úmyslem podání rukou. Oba angličtí reprezentanti jej však naprosto ignorovali, načež francouzský útočník po nečekané reakci nahodil rozpačitý úšklebek.
Mbappé se nakonec smál jako poslední i během utkání, když radostně prožíval Kaneovu druhou neproměněnou penaltu v závěru zápasu.
/**/