VIDEO: Krmenčíkova divočina! Takto plivnul na soupeře, pak dostal pěstí, rozhodčí vylučoval

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Zápas indonéské nejvyšší fotbalové soutěže mezi Jakartou a Borneem se stal hlavním tématem tamních fanoušků. Vlnu vzrušení vyvolala potyčka mezi Diegem Michielsem a Michaelem Krmenčíkem.

➡️AKTUÁLNĚ: Nové skutečnosti ohledně Ronaldovy budoucnosti, reaguje také Piers Morgan a Fabrizio Romano

Michael Krmenčík poznává, zač je toho indonéská liga. V úterním zápase proti FC Borneu se několikrát dostal do střetu s Diegem Michielsem. Vše vyvrcholilo několika plivanci, údery do oblasti hlavy a vyloučením (video níže).

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200


K potupnému momentu došlo v 77. minutě. Oba hráči měli tou dobou absolvovaných několik vzájemných střetů i slovních potyček. To jim však nestačilo a tak se rozhodli postoupit na další metu, na plivání.

Po vyčerpání slinných zásob už zbývalo jediné, pěsti. Nejrychleji zareagoval Diego Michiels, který poslal Krmenčíkovi za odplivnutí jednoho placáka. Český útočník šel ihned k zemi. Rozhodčí pak oba dva odměnil karetním postihem.
Zatímco Krmenčík vyfasoval jen žlutou, hráč FC Bornea uviděl rovnou červenou kartu. Před odchodem do kabin pak stihl poslat na Krmenčíka ještě jeden úder. Tentokrát placáka vyměnil za kladivo. Jakarta zvítězila těsně 1:0.
/**/