Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Fotbalisté Chelsea uspěli na hřišti Aston Villy a po zisku třech bodů se v tabulce oddělili od pátého Manchesteru United. Výhru Blues vystřelil Mason Mount, velkou měrou však přispěl i gólman Kepa Arrizabalaga, jenž se blýskl několika famózními zákroky.

➡️Podvedený Mbappé! Vedení PSG mu slíbilo přivést tyto 3 hvězdy, při plnění závazku úplně selhalo

Chelsea protáhla vítěznou sérii v Premier League na čtyři utkání, když v rámci 10. kola porazila Aston Villu 2:0. Oba zásahy si připsal na konto Mason Mount, hrdinou hostů se ale stal i Kepa, který vychytal několik tutovek a v duelu si udržel čisté konto (jeho zákroky níže).

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

Chelsea se ujala vedení už v 6. minutě zápasu. Domácí byli blízko k vyrovnání ve 21. minutě, silně proti byl ale gólman Blues. Kepa v sérii tří bravurních zákroků postupně zneškodnil střelecké pokusy McGinna, Ramseyho a Ingse. (Další Kepův parádní zákrok najdeš níže).

Brankář Chelsea se poté znovu blýskl o deset minut později, kdy velmi pohotovým zákrokem vyrazil Ingsovu hlavičku nad břevno. Noční můrou útočníků Aston Villy zůstal Kepa i ve druhé půli, kdy si připsal další úspěšné zákroky a nakonec zůstal v zápasu nepřekonán.