Podvedený Mbappé! Vedení PSG mu slíbilo přivést tyto 3 hvězdy, při plnění závazku úplně selhalo

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Vedení Paris Saint-Germain při přesvědčování Kyliana Mbappého o setrvání ve francouzské metropoli naslibovalo mladému útočníkovi leccos. Svůj poklad si prostě katarští majitelé chtěli uchovat za každou cenu. Kromě pohádkového platu, řady výhod včetně nadstandardní roli v týmu, mu mělo přivést nové hvězdné spoluhráče, kteří by obohatily už tak nadupaný pařížský super tým. Plán PSG přivést vybrané posily ale nakonec nevyšel vůbec podle představ.

Kylian Mbappé byl během letního přestupového období tématem číslo jedna. Když nakonec pod velkým nátlakem učinil finální rozhodnutí v podobě prodloužení smlouvy s Paris Saint-Germain na další tři roky, nemile překvapil většinu fotbalových fanoušků.

BETANO MISE na víkend! Vsaď si na šlágr Liverpool-Man City a získej volnou sázku 500 Kč!


Už nyní však zřejmě svého rozhodnutí velmi lituje. Podle posledních zpráv by chtěl francouzský velkoklub opustit během zimy (detaily i možní zájemci zde). Vedení ho zklamalo na několika frontách. Jedním z problémů je například nenaplnění slibu o příchodu třech hvězdných hráčů.

➡️Nejdražší šampionát v dějinách! Katar překonal 16x rekord, navíc stále musí řešit problém

Mbappé měl díky nové smlouvě získat řadu extra pravomocí, včetně možnosti promlouvat do interních záležitostí jako třeba nákupu posil.
Francouzskému fotbalistovi mělo být podle renomovaného novináře Romaina Moliny přislíbeno, že klub přivede Roberta Lewandowského, který si tou dobou balil kufry v Mnichově. Polského kanonýra však nakonec ulovila Barcelona. PSG ale následně selhalo i u dalších hráčů.

Hlavním přestupovým cílem úřadujícího mistra Ligue 1 měl být rovněž Bernardo Silva z Manchesteru City. Ani tento přesun nakonec nevyšel, přestože se dlouho spekulovalo, že portugalský záložník je připraven na změnu angažmá (pokračování níže).
V neposlední řadě měl francouzský celek spadeno na obránce Milana Škriniara. Příchod slovenského reprezentanta působícího v dresu Interu Milán ale nakonec ztroskotal na přestupové částce. Místo toho klub postupně skoupil Nuna Mendese, Vitinhu, Fabiána Ruize, Renata Sanchese a Carlose Solera.

Nepříliš povedený přestupák ovšem nebude zdaleka jediným nešvarem. Na povrch vyplouvají každým dnem nové informace týkající se Mbappého nespokojenosti ve svém působišti. Mladý Francouz poslední dobou není za dobře s mnoha hráči v kabině včetně Neymara, s nímž má od nové sezony podle mnoha zdrojů velmi narušený vztah. Zdá se tedy, že o zábavu během nadcházejícího zimního přestupového období bude postaráno.

/**/