Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Další zápas, další hattrickové představení! Erling Haaland si v Premier League znovu s chutí zastřílel. Tentokrát jeho řádění odnesl Nottingham Forest, který norský útočník popravil za 38 minut.

➡️VIDEO: Ramosovy podivné nůžky! Francie se baví nad Messiho reakcí

Erling Haaland je nezastavitelný i po přesunu na Ostrovy. Nová posila v útoku Manchesteru City vykouzlila v úvodních 5 zápasech hned 9 branek. Jeho poslední tři kousky skončily v síti nováčka soutěže z Nottinghamu.

Norský útočník otevřel stav utkání ve 12. minutě, když se jako první probojoval k centru Fodena.

Haalandův druhý zářez přišel ve 23. minutě. Gólman Henderson chybně rozehrál, načež domácí fotbalisté dokázali díky skvělé kombinaci potrestat jeho chybu gólem.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Po 38 minutách měl Haaland hotovo. Norský útočník se těsně před bránou vyhoupl na zpětnou přihrávku Stonese a míč bez problému uklidil po třetí v zápase do sítě. Citizens v druhém poločase přidali další 3 góly a po výhře 6:0