Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Pařížský gigant v lize po třech kanonádách poprvé zaváhal. Messiho a spol. obrali o body fotbalisté Monaka, kteří v Parku princů uhráli cennou remízu 1:1. Za domácí se prosadil jako jediný rozjetý Neymar, od gólu nebyli daleko ani Messi s Mbappém. Ve velmi zajímavé šanci se pak ocitl i Sergio Ramos (všechna videa níže).

Rozjetý pařížský expres ve 4. kole Ligue 1 přibrzdilo Monako, které s úřadujícím mistrem sehrálo rovnocenný duel ukončený za nerozhodného stavu. Hvězdný tým z francouzské metropole, jenž v letošní sezoně všem svým předchozím konkurentům nadělil alespoň pětigólovou nadílku, se tak poprvé musel smířit se ztrátou bodů.

Fotbalisté PSG si navíc poprvé od dubna letošního roku připomněli, jaké to je v ligovém utkání prohrávat. A to po průniku Vollanda ve 20. minutě, který prudkou střelou z hranice pokutového území překonal gólmana Donnarummu a otevřel střelecký účet zápasu.

Od vyrovnání následně nebyli daleko Messi s Mbappém. Argentinský útočník nastřelil parádní pumelicí zpoza vápna brankovou konstrukci, střelecký pokus jeho francouzského kolegy při dorážce v pokutovém území však k jejich smůle skončil obdobně.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

V další slibné příležitosti se před koncem první půle ocitl i Sergio Ramos. Bývalý kapitán Realu Madrid se pokusil napodobit Messiho akrobatickou parádu z úvodního ligového zápasu. Exekuce kopu přes hlavu však skončila velmi nešťastně, když španělský obránce míč ve vzduchu sotva zasáhl. Messi se pak jen pootáčel a kontroloval svého parťáka s pobavenou tváří (video níže).

➡️VIDEO: Nádhera Lionela Messiho! Takto si hrudí zpracoval míč, zaplachtil vzduchem a dokončil debakl

Bodový zisk nakonec zachránil v 75. minutě Neymar, který s přehledem proměnil pokutový kop.