VIDEO: Guardiolovo emotivní představení! Fanoušci natočili trenéra City v kritickým momentech, záběry teď trendují na sociálních sítích

Byl to zápas jako řemen, nezapomenutelný fotbalový večer. Manchester City vyhrál po přestřelce na Etihad Stadium proti Realu Madrid tím nejtěsnějším možným způsobem. Infarktové stavy samozřejmě neprožívali jen fanoušci. Horko bylo také na střídačkách.

Zejména Pep Guardiola byl během zápasu jako čert v krabičce. Prožíval každou šanci svého týmu, stejně jako šanci soupeře.

➡️VIDEO: Reklama na fotbal! Vinicius poslal Fernandinha na dovolenou, Benzema předvedl Panenku, Citizens zase ofenzivní smršť

Ve 26. minutě takto vybouchl u šance Mahreze, který místo nahrávky na volného Fodena zakončil do boční sítě. Tyto záběry mohli fanoušci vidět ještě během vysílání. Na sociální sítě se ale dostaly také záběry od diváků přímo z hlediště (videa níže).

První záběr jeden z fanoušků akorát načasoval na nádhernou akci Viniciuse, který nejprve ukončil kariéru Fernandinhovi, aby poté sólo zakončil druhým gólem Realu (video zde). Dle Pepovy reakce lze odhadovat, že už v zárodku akce tušil, jak to celé dopadne.

Další video je natočeno v momentě Benzemovy penalty (video zde). Jeho zakončení ala Antonín Panenka si trenér Citizens zrovna neužíval.

/**/