VIDEO: Brutální bitka v ruském poháru! Konflikt hráčů přerostl v obrovskou melu, sudí nestíhal vylučovat

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Konec zápasu ruského poháru mezi domácím Zenitem Petrohrad a Spartakem Moskva se naprosto vymkl kontrole, když vypukla hromadná potyčka, do níž se postupně zapojili kromě hráčů na place také náhradníci i někteří členové realizačního týmu (video níže). Sudí nakonec porozdával 6 červených trestů, utkání nechal dohrát.

6. kolo skupiny B ruského poháru znamenalo rovněž střet tradičních celků. Utkání ruských elit tentokrát lépe dopadlo pro domácí Zenit, který zvítězil po penaltách 1:0. Ještě před penaltovým rozstřelem ovšem došlo ve velmi vyhroceném závěru zápasu na hromadnou rvačku, do které se angažovali všichni členové obou týmů.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200


Spor rozpoutal v nastavení Wilmar BarriosQuincy Promesem, ke kterým se následně začali přidávat další okolní hráči. Zatímco hlavní sudí aktéry marně odtrhával od sebe, konflikt se rozrostl ve velkou hromadnou rvačku, do které se zapojili i náhradníci a členové realizačních týmů.

➡️VIDEO: Husí kůže zaručena! Takto trenér Saúdů bouřlivě namotivoval své hráče k obratu proti Argentině

Na trávníku se následně utvořilo několik skupinek, kde vzduchem létaly pěsti i kopance. Rozhodčí měl plné práce s uklidněním situace i udělením trestů. Nakonec potrestal červenou kartu šestici hráčů a duel nechal dohrát.


/**/