VIDEO: Husí kůže zaručena! Takto trenér Saúdů bouřlivě namotivoval své hráče k obratu proti Argentině

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Fantastickému obratu z říše snů proti Argentině předcházel velmi emotivní a nabuzující proslov trenéra Saúdů Hervého Renarda, který se v kabině ze všech sil snažil promluvit hráčům do duše. Reprezentace Saúdské Arábie nyní záběry z poločasové přestávky zveřejnila, a snímek se okamžitě stal virálním na sociálních sítích.

Obrovský úspěch, pro jehož oslavy si samotní Saúdové vyhlásili ve středu státní svátek. Jejich národní tým se totiž postaral o vůbec jedno z největších překvapeních historie světových šampionátů, když po heroickém výkonu otočil zápas proti Messiho Argentině.

BLACK FRIDAY! Betano k bonusu 3350 Kč navyšuje novým registrujícím SÁZKU ZDARMA z 250 Kč na 750 Kč! Akce je časově omezená⚠️

Saúdové se nejenže po zisku třech bodů posunuli do čela tabulky C, ale navíc ukončili 36 zápasů trvající sérii neporazitelnosti svého soupeře, který je považován za jednoho z hlavních favoritů na ovládnutí celého turnaje v Kataru.

➡️VIDEO: Messi v rozpacích! Takto zareagoval na provokativní vzkaz saúdského hráče

Argentince v první půli poslal do vedení Messi z penalty, poté jeho tým nasázel hattrick neregulérních gólů. Favorité úvodního duelu skupiny C nakonec odcházeli do kabin s těsným jednogólovým vedením, a vše nasvědčovalo tomu, že si v turnaji dojdou pro první vítězství.
Otočka Saúdské Arábie se ale začala konat už během poločasové pauzy. Odstartoval ji 54letý francouzský trenér Saúdské Arábie Renard, který své svěřence vyburcoval velmi emotivním proslovem. (video, ze kterého je husí kůže zaručena, najdeš níže).

„Tomuhle říkáte presink?! Messi je uprostřed hřiště, a vy na něj hledíte, jakoby jste si s ním chtěli dát fotku! Tak si vytáhněte mobil, a běžte si jednu cvaknout!“ projevil nesympatii s výkonem svých hráčů.

„Jděte ven a hrajte, jako by bylo v sázce úplně všechno! Necítíte snad šanci to zvrátit? Tohle je mistrovství světa chlapi! Respektujte svoji zem! Teď do toho dáme všechno, jdeme!“ motivoval Renard své hráče.

Vyburcování hráči poté vběhli na trávník, a během 8 minut celý zápas senzačně otočili.Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

/**/