VIDEO: Balotelli měl autonehodu! Takto rozsekal své Audi Q8 za 3 miliony a přišel o řidičák

Mario Balotelli je po čase opět středem pozornosti. Zlobivé dítě fotbalu se během týdne kriticky vyjádřilo k útočníkům italské reprezentace a nepřímo vyzvalo trenéra, aby ho povolal zpět, teď své výroky potvrdilo stylem jemu vlastní. Ve čtvrtečním večeru totiž italský fotbalista zdemoloval své Audi Q8 (video níže).

BLACK FRIDAY! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Na začátku týdne se po dlouhé době fotbalové veřejnosti připomněl Mario Balotelli. 33letý Ital ve službách Demirsporu si totiž dovolil zkritizovat útok italské repre a prohlásil se za nejlepšího útočníka, kterého nároďák může mít.

➡️Senzační návrat do Barcelony se stává skutečností! Messi opět navlékne milovaný dres

“Pokud jsem zdravý, jsem nejlepší možný útočník pro Itálii. Raspadori a Scamacca proti Ukrajině hráli? Kolik střel dohromady dali? Dvě? Chci se uzdravit a hrát za národní tým. Stále doufám, že mě povolají,” prohlásil sebevědomě.
S koncem týdne pak celému světu dokázal, jak vážně svůj návrat k reprezentaci myslí. Ve čtvrtek večer se totiž v médiích objevila další zpráva. ” Mario Balotelli měl autonehodu.” Super Mario brázdil v Brescii silnicemi se svým Audi Q8 tak urputně, až svého miláčka zdemoloval o zeď.

Fotbalista naštěstí nikoho neohrozil a sám vyvázl, na rozdíl od svého auta, jen s lehkým otřesením. Dechový test na alkohol však odmítl postoupit, na základě čehož mu byl zabaven řidičský průkaz.Obrázek

/**/