Trest pro Ronalda! Urážlivá gesta byla moc i na arabskou disciplinárku, stopka s pokutou ho mají přivést k rozumu

Toto si Cristiano Ronaldo za rámeček nedal. V nedělním ligovém zápase neudržel nervy na uzdě a několika gesty urazil fanoušky hostí (videa zde). Teď bude za své počínání pykat.

Nedělní ligovou výhru Al-Nassru proti Al-Shababu 3:2 zastínilo chování Cristiana Ronalda. Hvězdný Portugalec nesnesl od fanoušků skandování jména Lionela Messiho a na oplátku jim několikrát nevhodnými gesty naznačil, co mu můžou… (podívat se na jeho gesta můžeš zde)

BETANO ROZDÁVÁ VŠEM NOVÝM REGISTRUJÍCÍM 500 KČ ZDARMA. VYBRAT BONUS SI MŮŽEŠ>> ZDE

Nevhodná reakce CR7 byla pro fotbalovou veřejnost překvapivá, neboť skandování Messiho jména na Blízkém východě se stalo během zápasů Al-Nassru běžnou záležitostí. Ronaldo za své počínání ihned schytal od fotbalové veřejnosti kritiku, teď se si slovo vzala také disciplinární komise Saudi Pro League.

⚠️Dostaň se ZADARMO na vyprodané DERBY! K mání jsou poslední lístky⚠️

Podle aktuálních zpráv by měl Ronaldo vyfasovat pokutu pohybující se okolo 250 000 eur. K ní by si navíc neměl kopnout do míče dva zápasy. Vynechat by tak měl čtvrteční zápas proti Al-Hazmu, příští týden by mohl chybět také ve čtvrtfinále asijské Ligy mistrů./**/