VIDEO: Messi Ronaldovi nevoní! Takto vulgárně několikrát urážel příznivce Al Shabab, chová se jako dítě míní fanoušci v diskuzích

Ronaldův Al-Nassr obstál ve střetu s městským rivalem Al-Shabab, který i díky gólovému příspěvku Portugalce nejtěsnějším rozdílem porazil. Výkon 39letého útočníka však zastínilo jeho chování. Zatímco Ronaldo opět čelil provokaci ze strany fanoušků soupeře, kteří skandovali jméno jeho odvěkého rivala z Argentiny. Hvězdný kanonýr je na oplátku obdaroval obscénními gesty (3 videa níže).

BETANO rozdává se startem ligy 500 Kč novým registrujícím i ZDARMA exkluzivní streamy české ligy 24/25

Byl to právě Cristiano Ronaldo, který se jako první v zápase zapsal do knihy střelců. Ve 21. minutě proměnil pokutový kop a 22. gólem sezony poslal svůj tým do vedení.
Arabští fanoušci se během duelu již tradičně snažili portugalskou hvězdu soupeře co nejvíce rozhodit, a to jednoduchými pokřiky „Messi! Messi!“ Ronaldo jim to nejprve vrátil gestem à la Diego Simeone.


Po konci zápasu se pak Portugalec neudržel podruhé. Neutuchající provokace se totiž neobešly opět bez zpětné reakce. Ronaldo se ani tentokrát nedržel nijak zkrátka a směrem k fanouškům předvedl další neslušný výlev.

⚠️Dostaň se ZADARMO na vyprodané DERBY! K mání jsou poslední lístky⚠️

Ronaldovy divoké reakce samozřejmě vyvolaly na sociálních sítích velkou vlnu diskuzí. Mnozí fanoušci označili jeho chování za dětinské a naprosto nevhodné pro fotbalistu jeho formátu.

/**/