Tohle že je Leo? Messiho nová socha sklízí posměch, fanoušci vzpomínají na Ronalda

Socha před stadionem Camp Nou bude to nejmenší, co si hvězdný Argentinec po případném odchodu z Barcelony zaslouží. Nyní už jednu v katalánském městě má, v barcelonském muzeu voskových figurín. Od té by si však vedení španělského velkoklubu brát příklad nemělo.

Messiho kariéra v Barceloně se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Spekulace teď navíc posílil v rozhovoru po posledním zápase Ligy mistrů Leův bývalý spoluhráč, Brazilec Neymar (podrobnosti zde).

Pokud by se po Messiho odchodu rozhodlo vedení Barcelony jeho podobu zvěčnit postavením sochy před stadionem, musí se ujistit, že bude naprosto perfektní.

Aby to například nedopadlo jako s touto bustou Cristiana Ronalda, která byla tak nepovedená, že nakonec došlo k jejímu odstranění. Právě k ni teď fanoušci připodobňují nový počin barcelonského muzea, které odhalilo voskovou napodobeninu Lionela Messiho.

p1eon6a2ocjfi1a0noun15tc1vv9.jpg

Muzeum nabízí ke zhlédnutí již přes 200 soch. Nově byla přidána právě i socha 33letého argentinského útočníka. To, jak moc jeho podobu (ne)vychytali, můžete sami zhodnotit na obrázcích níže.K porovnání přikládáme třeba několik let starou figurínu Neymara

On the heels of scoring the second goal for FC Barcelona and capturing the team’s 28th Copa del Rey victory title, Neymar Jr. comes face to face with his new Madame Tussauds wax figure. The world-famous Brazilian footballer met his wax figure this week at a private unveiling at FC Barcelona’s training ground Ciutat Esportiva Joan Gamper in Spain. The new figure will travel to its permanent home, in Madame Tussauds Orlando in Orlando, Fla., this summer. (PRNewsFoto/Madame Tussauds Orlando)
/**/