AKTUÁLNĚ: Neymar šokoval fanoušky! V pozápasovém rozhovoru odtajnil plán pro příští sezónu

Po zápase s Manchesterem United přišel Neymar k rozhovoru ve velmi dobré náladě. A bodejť by ne. Byla to právě brazilská hvězda, která velkou měrou přispěla k výhře 3:1.

Byl to jeho večer. Neymar sestřelil Rudé ďábly dvěma góly a po matných výkonech z posledních zápasů připomněl, že se s ním i s jeho týmem musí počítat i nadále. Zejména jeho druhý zářez stál za to, když se mu podařilo oklamat Maguira (video zde).

To však ještě ani zdaleka nebylo 28letého fotbalisty vše. V pozápasovém rozhovoru pro ESPN totiž svými slovy rozpoutal mezi fanoušci doslova šílenství. “To, co chci teď nejvíc, je hrát znovu s Lionelem Messim. Chtěl bych si s ním znovu užívat hru na hřišti,” zareagoval na otázku ohledně jeho argentinského přítele.

“Může hrát na mé pozici, nemám s tím problém! Ale chci s ním hrát příští sezónu, opravdu. Musíme  prostě spolu příští sezónu hrát,” vyřkl vzrušeně svůj plán pro nadcházející rok.
Tímto komentářem enormně zvýšil počet spekulací k případnému přestupu Lionela Messiho do PSG. Hovořit o opačném vývoji situace, tedy že by se Neymar připojil k Barceloně, není kvůli finančním okolnostem katalánského celku momentálně téma.

Messi chtěl opustit Barcelonu po srpnovém debaklu 2:8 s Bayernem Mnichov v zápase Ligy mistrů. Nejblíže přestupu byl Manchester City. Avšak také vedení PSG celou situaci bedlivě monitoruje.

“Messi v PSG? Byl by velmi vítán,” přiznal Neymarův kouč, Thomas Tuchel. Znovusetkání Neymara a Messiho bylo na spadnutí v roce 2019. Před nedávnem to přiznal bývalý sportovní ředitel Barcelony se slovy “Byli jsme velmi blízko.” (podrobnosti zde)./**/