VIDEO: Bizár z Jižní Ameriky! Hráče sestřelila letící ryba, do akce musela nosítka

Registrovat se můžete ZDE

Ve fotbalovém světě jsme sem tam svědky neobvyklých momentů. Zejména pak u mimo evropských soutěží. Naposled se blýskla Jižní Amerika.

Po 6 letech nový hráč! Betano vtrhlo na český trh! Novým tipérům nabízí vysoký vstupní bonus, speciální odměny a řadu novinek. PODROBNOSTI ZDE

Vždycky, když už si myslíme, že jsme viděli vše, stane se něco, co nám ihned vnukne otázku: “Co se to proboha děje?” Naposled jsme přesně tento okamžik zažili při sledování záběru z argentinské nejvyšší soutěže, kdy musel být fotbalista odnesen na nosítkách mimo hřiště poté, co byl zasažen do obličeje rybou.
Leandro Fernandez, hrající za Independiente, na své poslední utkání jen tak nezapomene. Proti rivalům z Racingu byla napjatá atmosféra na hřišti i v hledišti. K 8 žlutým kartám můžeme připočíst také ploutvového letce, kterého na Fernandeze hodil někdo z fanouškovského tábora soupeře (video níže).

➡Lukaku otevřeně promluvil proti Chelsea! Tuchel nevidí jeho návrat jako pravděpodobný

Nebohý fotbalista šel po rybí facce k zemi. Pomáhat mu museli zdravotníci, když ho po chvíli vynesli na nosítkách mimo hřiště. Naštěstí o nic vážného nešlo a Fernandez se po krátké pauze zase zapojil do hry. Otázkou však zůstává, koho napadne vzít si na fotbalové utkání s sebou rybu?Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/