Přestupová bomba! Schick jako náhrada za Mbappého, PSG jedná o příchodu českého snajpra


Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Lionel Messi, Neymar a po jejich boku český útočník Patrik Schick? V příštím roce možná realita. Špičkové výkony českého útočníka upoutaly pozornost vedení francouzského velkoklubu, které už kontaktovalo Leverkusen.

Patrik Schick prožil vskutku epesní rok. Po vydařeném mistrovství Evropy, kde skončil se stejným počtem gólů jako nejlepší střelec turnaje Cristiano Ronaldo a reprezentační výběr se i díky jeho pěti trefám probil mezi čtvrtfinálovou osmičku, začal Patrik válet i na druhé frontě v Bundeslize.

Lewa, Schick nebo Haaland.
Kdo se stane Králem střelců?
Kurzová nabídka ZDE

Pětadvacetiletý odchovanec Sparty chytil v nové ligové sezoně obrovskou formu a stal se strašákem obranných řad všech bundesligových týmů. Byť Patrik strávil kvůli poraněným vazům v kotníku několik týdnů na marodce a vynechal pár zápasů, nachází se momentálně mezi nejlepšími střelci v Německu i celé Evropě.

Schick nasbíral v nové sezoně v dresu Bayeru Leverkusen už 16 zásahů a v bojích o nejlepšího střelce německé ligy šlape na paty polskému kanonýrovi Lewandowskému. Jeho letošní fantastické výkony nezůstaly bez povšimnutí, a okolo českého snajpra nyní začal kroužit první evropský velkoklub.Podle důvěryhodných zdrojů deníku Sport je momentálně největším zájemcem o služby Patrika Schicka Paris Saint-Germain. Pařížský gigant řeší chystaný odchod Kyliana Mbappého do Realu Madrid, a český útočník se jim tudíž jeví jako adekvátní náhrada.

➡️Ramosova reakce na duel s Realem! Klidně umřu, poslal vzkaz do Madridu

Oba kluby už by měly být kvůli přestupu ve spojení, hovoří se o částce v korunách deseticiferné, tedy minimálně 40 milionů eur.


Spojení Schick a PSG se objevilo poprvé před čtyřmi lety, kdy se vedení francouzského klubu snažilo přivést tehdy jednadvacetiletého Čecha z italské Sampdorie. Už tehdy měla padnout nabídka ve výši 35 milionů eur. Kolik peněz si připraví katarští šejci tentokrát?/**/