Pjanič to dal Koemanovi sežrat! Takto nevybíravě reagoval na jeho vyhazov z Barcelony

Po prohře proti Vallecanu přišel očekávaný konec. Ronald Koeman byl odvolán z postu hlavního trenéra Barcelony. Na tuto zprávu kromě milionů fanoušků zareagoval také hráč Blaugranas Miralem Pjanič, který si na sociálních sítích do nizozemského trenéra rýpnul.

Katalánský velkoklub se po odchodu Lionela Messiho na úvod nové sezony trápí. V ligové tabulce se po desíti kolech nachází mezi průměrnými celky na devátém místě. Nedaří se také na druhé frontě, tedy v Lize mistrů, kde má Barcelona na kontě už dvě porážky a pouze jedno vítězství.

Vedení se odhodlalo ke změně hlavního trenéra poté, co Agüero a spol. prohráli čtvrté z posledních šesti utkání. Osmapadesátiletý Ronald Koeman tak vydržel na lavičce 67 zápasů, s týmem si připsal jednu trofej za triumf v Copa Del Rey.

➡️Krutá slova na adresu Ronalda! Měl odejít dřív, zní z kabiny Juventusu 

Jeho odvolání potěšilo nejen fanoušky, kteří se začali těšit na příchod Xaviho Hernándeze, ale i Miralema Pjaniče. Ten se na sociálních sítích dosti nevybíravým způsobem vyjádřil k trenérově vyhazovu a umocnil jejich už tak dost napjatý vztah.
Bosenský záložník přišel do Španělska z Juventusu Turín, během jedné sezony odehrál v Barceloně 30 utkání, aktuálně hostuje Besiktasi Istanbul. Pjanič ihned po odchodu do Turecka odtajnil své negativní zkušenosti s nizozemským koučem.

„Byl opravdu, opravdu divným koučem. Nikdy za mnou nepřišel sám od sebe. Chyběl mu respekt ke klubu, k těm, kteří nehráli, i když na tréninku vypadali dobře. “Nikdy tam nebyl, aby viděl přístup těch hráčů. Jak můžou být nehrající hráči motivovaní, když tam trenér není,” stěžoval si.

„Byla to jedna z nejhorších zkušeností, kterou jsem během kariéry zažil. Byl to obrovský nedostatek respektu.” (Pjaničova reakce na Koemanův vyhazov níže)

➡️VIDEO: Kamera zachytila Nedvědův nevídaný amok! Takto zuřil v posledních sekundách zápasu se Sassuolo 

„Myslím, že v tom byla frustrace, což dokáži pochopit. Prostor ode mě dostal, ale ostatní hráči byli prostě lepší než on,“ dostavila se tenkrát i reakce ze strany Nizozemce.


Pjanič přidal ve čtvrtek pár hodin po propuštění Koemana na svůj osobní Instagram fotku s citátem “Když poznáš, že je na čase nechat ty sra*ky plavat.”. Později sdílenou fotku odstranil.

Miralem Pjanić's Instagram story post./**/