Krutá slova na adresu Ronalda! Měl odejít dřív, zní z kabiny Juventusu

Přestup Cristiana Ronalda z Juventusu do Manchesteru United vzbudil v letním přestupovém období velký rozruch. S odstupem času na celou situaci nahlíží jeho bývalí spoluhráči z Itálie a odkrývají podrobnosti z kabiny.

Byla to velká věc. Návrat Cristiana Ronalda do Manchesteru United vyvolal pořádný poprask. Přestup, který se nezdál zprvu pravděpodobný, však byl jen vyvrcholením situace v kabině Staré dámy. K celé záležitosti se teď vyjádřila hlavní stoperská dvojice Giorgio Chiellini a Leonardo Bonucci.

➡️Gerrard si nebere s dětmi z Letné servítky! UEFA mě zklamala, nechal se slyšet trenér Rangers

“Ronaldův odchod se měl uskutečnit mnohem dřív. Bylo by to pro nás lepší. Aspoň bychom se stihli připravit. Přestupem na poslední chvíli se nám rozpadl systém, na základě čeho jsme ztratili v úvodu sezóny dost bodů,” prozradil Chiellini. Jeho parťák z obrany ale tolik smířlivý nebyl.
“Bez Ronalda hrajeme víc týmově. Tuto vlastnost jsme v jeho přítomnosti ztratili. Měli jsme v týmu velkého CR7. Snažili jsme se ho dostat do pozice, aby se mu vždy dařilo. Tým si myslel, že on bude rozhodovat všechny zápasy. Po jeho odchodu konečně nacházíme pokoru. Je to správný směr, který nás dovede k vítězství.”

“Ronaldo měl na kabinu velký vliv. Tréninky s ním daly hráčům hodně, na druhou stranu měl tým v podvědomí, že nás s ním čeká jen vítězství. Začali jsme zaostávat v naší práci. Vytratil se týmový duch,” neskrýval spokojenost s Ronaldovým odchodem Bonucci.

➡️VIDEO: Frustrovaný Ronaldo! Takto v souboji kopl do ležícího protihráče, redka nepřišla

V posledních měsících se hojně spekulovalo nad stavem kabiny Juventusu. Hovořilo se o tom, že Ronaldo ovlivňuje tým spíše negativně. Některým hráčům neměl být také po chuti fakt, že měl slavný Portugalec jiná pravidla než zbytek týmu, což narušilo rovnost uvnitř kabiny.
/**/