Nervák Lehmann! Za sousedem došel s motorovkou a spor vyřešil po svém

Nejlepší fotbalová sázkovka dorazila do Česka! Vstupní bonus
3300 Kč, speciální mise, bet builder a další. INFO ZDE

Legendární německý brankář si užívá svůj důchod v Bavorsku v oblasti Starnberského jezera. Poklidný život mu ale narušil sousedský spor, který se Jens Lehmann rozhodl vyřešit po svém. Východisko našel u své motorové pily.

Minulý rok musel Lehmann opustit představenstvo Hearthy Berlín kvůli rasistickému skandálu, nyní německá fotbalová legenda řeší další malér.
Dvaapadesátiletý Němec nebyl vůbec nadšený, když se jeho soused rozhodl vybudovat na svém pozemku novou garáž. Ta totiž bývalému německému reprezentantovi začala bránit ve výhledu na jezero, navíc dle jeho slov částečně zasahuje i na jeho vlastní pozemek.

➡️Neústupný De Jong zavařil Barceloně! Posily nemůžou hrát, vedení zvažuje prodej opory

Lehmann se snažil se sousedem několikrát najít společné východisko, avšak neúspěšně. Místo zdlouhavého řešení problému přes úřady se pak rozhodl vzít věci do vlastních rukou. Bývalý gólman Schalke či Arsenalu popadl motorovou pilu a na garáži s ní pořezal několik střešních trámů.
Dvojnásobný medailista ze světových šampionátů se před činem pokusil o odpojení bezpečnostní kamery, to se mu však nepodařilo a celý incident tudíž skončil na videozáznamu, který byl předán policii. Škoda na majetku se může vyšplhat do výše čtvrt milionu korun.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/