Neústupný De Jong zavařil Barceloně! Posily nemůžou hrát, vedení zvažuje prodej opory

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Barcelona se momentálně na přestupovém trhu řadí mezi vůbec nejaktivnější celky. Katalánci během července představili dohromady pět nových tváří, vedení klubu však stále musí do začátku nové sezony vyřešit spoustu interních záležitostí. Pokud Frenkie De Jong odmítne změnit angažmá nebo si nechat razantně snížit plat, klub se bude muset pokusit prodat někoho jiného z klubových stálic.

Barcelona přes léto na posilách nešetřila. Přišel Lewandowski za 45 milionů eur, Raphinha za dalších 58 milionů, a klub ve čtvrtek finišoval přestup Koundého ze Sevilly, jež bude stát okolo 50 milionů. Kolonku výplat katalánskému celku navýší také Kessié s Christensen, kteří na Camp Nou dorazili jako volní hráči.
Vedení Katalánců, které zatím ani nemůže oficiálně zaregistrovat všechny nové akvizice, se finanční situaci snažilo řešit mimo jiné prodejem Frenkieho De Jonga. Španělský klub dosáhl dohody s Manchesterem United, který byl za hráče připraven uvolnit z poklady přes 60 milionů liber. Jenomže nizozemský záložník byl proti.

➡️VIDEO: Simulant Neymar, smějí se v Japonsku! Takto se Brazilec teatrálně skácel k zemi v přáteláku

De Jong si v Barceloně se svojí snoubenkou pořídil luxusní sídlo za 5 milionů eur a Katalánsko opouštět nehodlá. Klub mu navíc údajně dluží až 17 milionů eur. Zároveň je jedním z několika hráčů, který nechce přistoupit ani na snížení svého platu.
Vedení klubu po nevydařeném pokusu o prodej 25letého Nizozemce bude muset situaci řešit jinou cestou. Podle španělských zdrojů Barcelona nyní zvažuje prodej Ter Stegena. 30letý gólman má s klubem platnou smlouvu ještě na další tři roky, podle níž by se mu měl od nadcházející sezony zvýšit jeho sedmimilionový plat.

Hodnota Ter Stegena na přestupovém trhu činí podle renomovaného webu Transfermarkt zhruba 30 milionů eur. Prodej dlouhodobé brankářské jedničky by tak Barceloně napomohl k dosažení primárního cíle; dodržení finančního Fair play.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/