Nečekaný návrat Benzemy na MS? Rychlé zotavení i brzký trénink, Deschamps má jasno

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Pro reprezentaci Francie to byla velká nepříjemnost. Karim Benzema se zranil na tréninku ještě před začátkem MS v Kataru a z dějiště šampionátu odcestoval. Teď se však zdá, že určitá šance k jeho opětovnému zapojení do turnaje stále existuje.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200


Zranění levého stehenního svalu a krutý verdikt: ‘Několika týdenní rekonvalescence’. Mistrovství světa 2022 skončilo pro Karima Benzemu dřív, než vůbec začalo. Podle nejnovějších zpráv však ještě existuje teoretická šance, že by se francouzský kanonýr znovu připojil k týmu.

RMC Sport v pondělí přišlo s informacemi, které tvrdí, že se Benzema proti prvotním předpokladům až nečekaně rychle ze svého zranění zotavil. Národní tým za něj navíc nepovolal náhradu a nechal ho figurovat na nominační listině, takže je jeho zapojení do vyřazovací fáze turnaje stále možné. (pokračování níže)
Na tyto skutečnosti byl dotázán také trenér národního týmu Didier Deschamps. “Jestli je Karimův návrat aktuální? Nemyslím si. Není to něco, co bychom teď řešili. Řekl bych, že znáte situaci a víte, kdy se má zhruba zotavit. Ale nechám vás o tom debatovat a fantazírovat,” řekl trenér během tiskovky.

➡️VIDEO: Ostudné chování trenéra Ghany! Takto využil zlomeného Heung-Min Sona, teď schytává kritiku

Momentálně je 35letý fotbalista na krátké dovolené na ostrově Réunion, poté by se měl už hlásit v tréninkovém centru Realu Madrid. Vyřazovací fáze šampionátu startuje 3. prosince. Francouze do té doby čeká ještě poslední skupinový zápas proti Tunisku. Kdyby se nedej bože v průběhu turnaje Francii zranil další hráč z ofenzívy, může se ukázat ponechání Benzemy na soupisce jako klíčové./**/