Nadupaná sestava! Tenhle hvězdný výběr U21 by potrápil nejeden velkoklub

Záložníci

Do záložní řady jsme vybrali Sandra Tonaliho. Italský klenot v minulé sezóně Serie A ukázal své kvality a stal se lákavým zbožím. Boj o jeho služby vyhrál AC Milán, když ho získal na hostování za 10 milionů euro s opcí na přestup.

Jeho aktuální cenovka je vypsána na 35 milionů euro. O kvalitách italského mladíka se bude český fanoušek moci přesvědčit už za pár týdnů v zápasech Evropské ligy proti Spartě Praha.

Budeme pokračovat talentem Manchesteru City Philem Fodenem. Anglický záložník má momentálně před sebou nelehkou výzvu a to nahradit na pozici Davida Silvu, který nedávno odešel do Realu Sociead. 20letý fotbalista by vás dnes vyšel nejméně na 40 milionů euro.
Zálohu zakončíme německým drahokamem, který nedávno přestoupil do londýnské Chelsea. Tím není nikdo jiný, než Kai Havertz. 20letý Němec patří bez pochyb k jednomu z největších klenotů německého, ale i světového fotbalu. Leverkusen za jeho prodej vyinkasoval 80 milionů euro.

Havertz už stihl během svého krátkého působení v drese Blues vstřelit svůj první hattrick v kariéře. Podařilo se mu to v anglickém poháru proti Barnsley.
Previous page 1 2 3 4Next page
/**/