Nadupaná sestava! Tenhle hvězdný výběr U21 by potrápil nejeden velkoklub

Obránci

Na levou stranu obrany jsme vybrali kanadský talent z Bayernu Mnichov, Alphonso Daviese. Během minulého podzimu se přesunul z křídla na kraj obrany, kde předvádí fantastické výkony.

Vyniká jak svou rychlostí, tak přechodem z obrany do útoku. Silný je také v soubojích 1v1, či v samotném zakončování. V pouhých 19 letech je oporou bavorského celku. Jeho hodnota vyletěla z 15 miliónů euro na neskutečných 80 milionů, čímž se stal nejhodnotnějším levým obráncem.

Na stopera přidáme Matthijse de Ligta. 21letý odchovanec Ajaxu Amsterdam začal svou druhou sezónu v Juventusu Turín. Italský celek za něj vyplácl na stůl 85 miliónů euro. Matthijs se po prvotním oťukávání stal stálicí v základní sestavě Staré dámy.
Aktuálně lavíruje s poraněným ramenem, je však pravděpodobné, že ho čeká skvělá kariéra, během které se může stát nejlepším obráncem světa.

Parťáka De Ligtovi bude dělat obránce z RB Lipska. 21letý Dayot Upamecano je na svůj věk velice kvalitní a zkušený stoper. Na kontě má 156 startů a na přestupovém trhu je opravdu horkým zbožím.

V roce 2017 přišel do Lipska od kolegů ze Salzburgu za 10 milionů euro. Dnes je jeho odhadovaná cena 60 milionů euro. Je jasné, že i když je v hledáčku hned několika evropských gigantů, Lipsko svůj pilíř obrany jen tak nepustí.

Obranu zakončíme hráčem na pozici pravého obránce. Tím je anglický mladík Trent Alexander-Arnold. Hvězda Liverpoolu se vryla fanouškům do paměti, kromě svých stabilních výkonů, také díky legendární větě, Corner taken quickly…Origiii!” . Roh, který rozehrál v Lize mistrů proti Barceloně, si bude fotbalový národ pamatovat ještě hodně dlouho.

Ve 21 letech má na kontě triumf v Lize mistrů nebo trofej pro vítěze Premier League. 110 miliónů euro z něj aktuálně dělá nejhodnotnějšího obránce světa.
Previous page 1 2 3 4Next page
/**/