Nádhera Alexe Krále proti Realu Madrid! Takto český reprezentant vypálil v 85. minutě a vyrovnal na 2:2

Zápas o bytí a nebytí v pohárové Evropě. Union Berlín čekal v posledním zápase skupinové fáze Ligy mistrů pořádně tvrdý oříšek. Potřeboval totiž porazit Real Madrid a doufat v zaváhání Bragy v Neapoli.

Vánoční nadílka PRÁVĚ TEĎ U BETANA! 250 FREE SPINŮ + 300 KČ ihned po registraci

Karty byly rozdány jasně. Pokud chtěl Union Berlín pomýšlet na jarní účinkování v evropských pohárech, musel chtě nechtě porazit v posledním zápase Real Madrid a doufat, že v neúspěch Bragy na půdě Neapole.

Jedna z nutných podmínek Unionu vyšla. Portugalský celek totiž prohrál 0:2. Alex Král a spol tak měli postup do Evropské ligy ve svých rukách. Po poločase navíc vedli nad Bílým baletem 1:0. Po změně stran se však dvakrát prosadili hosté z Madridu a utkání otočili ve svůj prospěch.

V 85. minutě pak přišla velká chvíle Alexe Krále, který nádhernou ranou vykřesal pro svůj tým postupovou naději, když vyrovnal na 2:2 (video níže). Definitíva ale nakonec přišla ze strany Realu. Za pouhé 4 minuty od gólové radosti českého reprezentanta vystřelil výhru Ceballos.