Mourinhův miláček! Romano prozradil podrobnosti ohledně přestupu Škriniara do Tottenhamu

Sága Škriniar-Tottenham pokračuje. Slovenský reprezentant zaujal celek z Londýna natolik, že se o něj pokusí usilovat i v následujícím přestupovém období.

Podle Fabrizia Romana mají Spurs stále obrovský zájem o Milana Škriniara. Tottenham však bude tentokrát muset zaplatit podstatně více, než od nich Inter požadoval v létě.

“Opět musím zmínit Škriniara, protože ve Spurs toho hráče prostě milují,” zareagoval přestupový expert na otázku ohledně potencionálních posil londýnského celku. “Je neustále pod drobnohledem skautů, jsou přesvědčeni, že by byl pro tým dokonalý. Mourinho miluje tohoto hráče, je si jist, že by byl perfektní posilou.”
“Je tu však jeden podstatný problém. V létě 2020 byl Tottenham opravdu blízko k podpisu Milana Škriniara, nabídli okolo 35 milionů eur. Inter však požadoval milionů 50. Tehdy byli opravdu velmi blízko, ale nakonec to vzdali.”

“Momentální situace je taková, že Conte odvádí s Škriniarem úžasnou práci. Stal se základním členem sestavy. Předtím dostával přednost Diego Godin, teď je pilíř obrany Milan, navíc je oblíbený i u fanoušků. V létě už ale nebude stát 50 milionů, myslím, že si Inter řekne klidně o 75-80 milionů eur,” rozkrývá detaily Romano.

26letý obránce Interu Milán má s klubem platnou smlouvu až do roku 2023. Dá se tedy předpokládat, že Romanův odhad přestupní sumy nebude daleko od pravdy. Přestupu by mohl být nápomocen případný odchod Harryho Kanea. Vedení Spurs se však nemíní svého kanonýra zbavit za méně jak 120 milionů euro./**/