Messiho superapartmán jako ze hry GTA! Mrakodrap s garáží v obýváku je unikát

Lionel Messi si již v minulosti zakoupil přepychové apartmá v Miami, které se nyní po jeho přesunu do zámoří s velkou pravděpodobností stane jeho novým domovem. Byt v exkluzivním komplexu se pyšní řadou vymožeností včetně speciálního výtahu pro automobily.

AKCE K FINÁLE EURO U21! Betano nabízí nově registrujícím kromě 3000 Kč+350 Kč hned po registraci navíc ještě 500 KČ SÁZKU ZDARMA!

Návrat do domovského Katalánska se nekonal. Lionel Messi se po ukončení svého angažmá v Paříží překvapivě přesunul do zámořského Interu Miami, se kterým okusí Major League Soccer.

Miami však není hvězdnému Argentinci nikterak cizí. Úřadující mistr světa zde několikrát strávil dovolenou, v roce 2019 si tu dokonce zakoupil i přepychové apartmá v unikátní Porsche Design Tower. Když tedy Argentinec zavítá do jihovýchodní části Floridy, bydlí přímo u moře v 51. patře luxusního mrakodrapu postaveného pod taktovkou německé automobilky. (další fotky níže)
Nejvyšší budova na pláži Sunny Isles se nachází zhruba 25 minut jízdy od DRV PNK Stadium, kde bude 36letý Argentinec odehrávat domácí zápasy.

➡️Finanční chaos v Barce! Laporta odhalil rozsah zadlužení, Messi má z klubu pasivní příjem ještě na řadu let

Porsche tower vyniká svým jedinečným prvkem – systémem tří výtahů pro auta, který umožňuje obyvatelům zaparkovat až 4 ze svých vozidel hned vedle obýváku, kde se nachází prosklené garážové stání. (více info níže)


Flats inside the tower feature grandiose living areas

V komplexu se dále nachází malé kino, bazény, posilovna či soukromá restaurace určená výhradně pro residenty.

60patrový mrakodrap na pobřeží Miami poskytující panoramatický výhled pojímá celkem 132 bytů, jejichž cena se pohybuje mezi 1-16 miliony eur. Messi za svůj apartmán zaplatil 7 milionů eur, tedy zhruba 160 milionů Kč.

Betano nabízí novým uživatelům Bonus 600 KČ BEZ RIZIKA a 50 FREE SPINŮ!

/**/