Messi vstupuje do finále Ligového poháru! Pusť si ZDARMA živý přenos Nashville-Inter Miami

Finálová bitva je tady! Lionel Messi dovedl Inter Miami až do závěrečného duelu o vůbec první trofej v klubové historii. Vyvrcholení Ligového poháru můžeš sledovat z pohodlí ZDARMA i ty (link najdeš níže).

Novinka s názvem League Cup pro týmy americké MLS a mexické Ligy MX přechází do závěrečné fázi, v níž se NashvilleInterem Miami utkají o trofej. Už s jistotou tak turnaj vůbec poprvé ovládne celek z Ameriky. Pro floridský celek, jenž vznikl teprve v roce 2018, by se pak navíc jednalo o historicky první klubovou trofej.
Na Messiho celek bude ve finále čekat Nashville SC, čtvrtý nejlepší tým východní konference MLS. Mírným favoritem utkání je přesto znovu Miami v kurzu 2.05.

➡️Messiho první tiskovka v USA! Krutá pravda o PSG i vysvětlení neobvyklých gólových oslav

Přímý přenos tohoto utkání, hraného v neděli brzo ráno, můžeš opět sledovat i mimo placené kanály. Sázková kancelář Betano totiž svým uživatelům nabízí ZDARMA exkluzivně živé přenosy celé řady sportovních soutěží včetně aktuálního Ligového poháru.

Sleduj na Betanu ZDARMA přímé přenosy! Kompletní program ZDE.

 

Betano ovšem nabízí mnoho dalších benefitů. Svým klientům kromě nejširší kurzové nabídky poskytuje další výhody jako MAX kurz, Super vylepšené kurzy či funkci BetBuilder. K finálovému klání můžeš využít např. super vylepšený kurz “Messi bude střelec prvního gólu” ve zvýhodněném kurzu 4.70. Nebo si můžeš dle libovolných příležitostí seskládat Betbuider (např. 1,5+ gólu v prvním poločase, Inter Miami jako vítěz poločasu i zápasu a střelec branky Lionel Messi ti vytvoří krásný kurz 7.00).

Dále můžeš využívat Betano misí o sázky zdarma, každodenní zatočení Kolem štěstí o free spiny nebo třeba bezplatnou účast v BETANO MASTERU, kde stačí natipovat výsledky z vybraných zápasů evropských lig a hrát ZDARMA každý víkend o prize pool 200 000 Kč.

Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Nashville-Inter Miami. ŽIVĚ, 20.8. 3:00<—
/**/