Messiho první tiskovka v USA! Krutá pravda o PSG i vysvětlení neobvyklých gólových oslav

Teprve až po několika týdnech a 6 odehraných utkáních od příchodu na jih Floridy, během kterých dovedl Inter Miami do finále poháru, poskytl Lionel Messi svoji vůbec první tiskovku pro americké novináře. Argentinec fanouškům mimo jiné prozradil, co stojí za zrodem jeho nedávných gólových oslav či aktuální dojmy z nového působiště.

6 zápasů, 9 gólů a 1 asistence. Leo Messi řádil za Inter Miami v doposud každém utkání Ligového poháru, který odstartoval jeho nové angažmá. Už v neděli ráno pak na hvězdného Argentince čeká finálová bitva proti Nashville o vůbec první trofej v klubové historii.

Sleduj na Betanu Messiho finálovou bitvu ŽIVĚ ZDARMA. Registruj se s bonusem 850 Kč ihned k sázení.

Messi se během 20minutové konference s novináři podělil o své pocity z nového působiště či genezi superhrdinských oslav gólů. Zmínka padla i o Zlatém míči či vynuceném angažmá ve francouzské metropoli.

„Ve fotbale už jsem dosáhl všeho. Poslední, co mi chybělo, bylo vyhrát Mistrovství světa. To byl zároveň také můj největší sen. Asi si dokážete představit, že po tomto triumfu, který mi stále scházel, už moc na další ocenění nemyslím. Tahle trofej byla ta největší možná odměna, teď už si jen bezstarostně užívám hraní. Pokud Zlatý míč vyhraji, potěší mě to, ale pokud ne, nic se neděje. Moc nad tím nepřemýšlím,“ okomentoval své pocity z nadcházejícího tradičního ceremoniálu v Paříži, na kterém se za 2 měsíce dozvíme vítěze Zlatého míče.
Messi následně ujasnil, že proběhlá změna je pravým situace, která se odehrála před dvěma lety, kdy během léta rovněž změnil angažmá: „Můj odchod do Paris Saint-Germain nebyl plánovaný a nebyl ani chtěný. Nechtěl jsem opustit Barcelonu.“

„Odchod do Miami bylo rozhodnutí celé naší rodiny. Z naší volby máme všichni velkou radost. Nejen ze sportovního hlediska, ale také díky každodennímu životu ve městě. V Miami navíc žije spoustu Latinoameričanů, zažíváme tu ohromné přijetí. Cítím se zde opravdu jako doma,“ popisoval Argentinec své dojmy. V dresu Interu by měl 7násobný držitel Zlatého míče strávit nejméně 2,5 sezony.
36letý útočník také odhalil, co stojí za zrodem superhrdinských oslav, o kterých se vždy po zápasech hojně diskutovalo: „Moji tři synové si ještě stále užívají prázdniny. Škola jim nezačala, a tak se po večerech koukáme na filmy o superhrdinech ze světa Marvelu. To oni dostali nápad, že bych mohl svoje góly oslavit jako superhrdina.

Teď máme takový rituál, že když se díváme na nějaký film, natrénujeme společně gólovou oslavu. Slavím takto ale pouze v domácích zápasech, kdy jsou moje děti na stadionu. Zahlédnu je na tribuně, a pak si spolu tuto chvíli užijeme.“

Betano nabízí novým uživatelům také 50 spinů ZDARMA a každý den bezplatné zatočení kolem štěstí o další spiny

/**/