Magická výměna Messiho s Albou! Takto Argentinec v 90+3′ zakončil výstavní ťukec ranou šajtlí pod břevno

Lionel Messi si ve druhém zápase otevřel střelecký účet nové sezony. Argentinský kapitán v oku lahodící výměně s Jordi Albou zachránil Interu Miami zisk alespoň jednoho bodu s LA Galaxy. (video jejich akce najdeš níže)

➡️VIDEO: Messi Ronaldovi nevoní! Takto vulgárně několikrát urážel příznivce Al Shabab, chová se jako dítě míní fanoušci v diskuzích

Nedělní noc naplno odstartovala novou sezonu americké Major League Soccer, v rámci níž čekal duel i na Messiho Inter Miami, vycestoval na půdu Los Angeles. V základní sestavě miamského celku se objevilo hned 7 hráčů starších 30 let včetně bývalých hvězd Barcelony Messiho, Suáreze, Alby a Busquetse.

BETANO rozdává se startem ligy 500 Kč novým registrujícím i ZDARMA exkluzivní streamy české ligy 24/25

Úvodní gól mohl přijít již ve 13. minutě, kdy ovšem Riqui Puig, rovněž bývalý hráč Barcelony oblékající 3. sezonu barvy LA Galaxy, neproměnil pokutový kop. Domácí si v zápase vypracovali hned několik velkých příležitostí, celková hodnota očekávaných gólů se vyšplhala na 3,24. Úspěšným střelcem se stal nakonec v 75. minutě Dejan Joveljič.


Těsně před koncem základní hrací doby se Inter Miami dostal do přesilové hry po vyloučení Delgada. Početní výhodu využili o pár minut později Jordi Alba s Lionelem Messim, kteří zachránili bobodový zisk parádní kombinační akcí, na jejímž konci argentinský kapitán vypálil ve skluzu pod břevno.

⚠️Dostaň se ZADARMO na vyprodané DERBY! K mání jsou poslední lístky⚠️

/**/