Kostkova ultimátní dělovka ze 35 metrů! Boleslavský obránce napálil míč do šibenice a uchází se o gól sezony

Mladá Boleslav započala nový ročník české Fortuna ligy vítězstvím 3:1 na domácí půdě proti Jablonci. Na vítězství Středočechů se mimo jiné podepsal luxusním gólem Dominik Kostka, který ze sebe v druhé půli učinil adepta na vítěze gólu sezony.

Domácí fotbalisty poslal do vedení už v 8. minutě mládežnický reprezentant Vasil Kušej, na nějž gólově navázal po změně stran debutant Kostka. Sedmadvacetiletý obránce se se svojí dalekonosnou parádou, jenž rozhodl zápas, hned na úvod sezony zařadil mezi kandidáty na zisk ceny pro gól roku.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci!

Mladá Boleslav v úvodu druhého poločasu zahrávala rohový kop, který Jablonečtí úspěšně ubránili. Jenomže do míče, který se řítil směrem ke středovému kruhu, se mezitím opřel obránce Dominik Kostka, který vyslal na soupeřovu bránu nechytatelnou pumelici přímo do šibenice. (Video najdeš níže)

➡️Nabídka vystřelující trh do vesmíru! Saúdská Arábie přichází s monstrózní nabídkou za Mbappého

„Víte, co se říká: ‘když nevystřelíš, gól nedáš.’ Tyhle střely někdy končí až někde za tribunou, ale Dominik byl odvážný a byl odměněn on i my všichni,” komentoval Kostkovu parádu trenér Kulič.