Jedlík Ronaldo! Rooney prozradil, proč musel vozit svého bývalého parťáka do McDonaldu

Mladé pušky z United. Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo. Dva hráči, které pojí kromě společného angažmá také hromada zajímavých historek.

Psal se rok 2009. Cristiano Ronaldo se stal nejdražším hráčem planety. Po 290 zápasech a 107 vstřelených brankách přestoupil za 80 milionů liber z Manchesteru United do Realu Madrid. Předtím však stihl s Waynem Rooneym prožít pár úsměvných chvilek.

➡️Když Ronaldo nechtěl splnit trest! Wojciech Szczęsny práskl po půl roce, co vyváděl CR7 po vyloučení s Valencií

A právě na jednu z nich se Wazza rozpomínal během rozhovoru pro The Times.

“S Cristianem jsem trávil po příchodu do United hodně času. Jezdili jsme spolu na tréninky i zápasy. Pamatuji si jeden večer před zápasem. Zastavili jsme se v McDonaldu, protože Cris chtěl Big Mac,” prozradil Rooney neobvyklé počínání svého parťáka.
“Snažil se nabrat hmotnost, protože byl tehdy hodně hubený. Já byl řidič, takže jsem musel zastavit u výdejního okýnka, aby mohl dostat svůj burger.”

Zdá se, že Ronaldova “objemovka” zabrala. Společně s Rooneym dotáhli United ke 3 titulům v Premier League i triumfu v Lize mistrů. Navzdory tomu, že portugalský kapitán oslavil už své 36. narozeniny, stále patří mezi nejvitálnější a nejvíc fit fotbalisty planety.

K tomu bývalý kapitán Anglie ještě dodal. “Se 4 dětmi nechápu, jak to může ještě zvládat a být pořád v takové formě.”

Zatímco se CR7 před pár dny vrátil do United, kde bude bojovat o ty nejvyšší mety, jeho bývalý o pul roku mladší parťák trénuje druholigové Derby County.
/**/