Hazard má dveře otevřené, prozradil Ancelotti! Ve hře je návrat do Premier League

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti promluvil v rozhovoru pro Mundo Deportivo o situaci kolem Edena Hazarda. Belgický kapitán dost možná prožívá poslední měsíce v dresu Bílého baletu.

Velmi nepovedené angažmá, tak by se dalo pojmenovat působení Edena Hazarda na Santiago Bernabeu. 30letý záložník se během dvou let v Madridu nedokázal, i vinou vleklých zranění, naplno prosadit. Teď se navíc zdá, že se jeho čas v kabině Realu pomalu, ale jistě chýlí ke konci.


V aktuální sezóně mu totiž místo v sestavě uzurpoval ve skvělé formě hrající Vinicius Junior. Spekulace o odchodu posílil také Carlo Ancelotti. “Nikdy v mé trenérské kariéře jsem nenutil hráče zůstat, pokud chce on sám odejít. Eden má dveře otevřené,” pronesl lodivod Realu.

➡️VIDEO: James to v Kataru nezvládl! Takto se sápal po rozhodčím, pak uviděl červenou

Kolem Hazarda už také krouží dva kluby z Premier League. Londýnská Chelsea nepřestala Belgičana sledovat ani poté, co ze Stamford Bridge odešel do Madridu za 100 milionů liber a je více než pravděpodobné, že bude usilovat o Hazardův návrat.Jeho spojení s Romelem Lukakem funguje skvěle v reprezentaci, navíc padl do oka také Thomasovi Tuchelovi. “Je to hráč nejvyšších kvalit. Dlouho byl klíčovým hráčem v tomto klubu a v této lize, nejtěžší lize světa,” nešetřil německý stratég chválou. “Je to velký hráč. Máme tady hodně lidí, kteří ho dobře poznají.”

V pozoru je také arabskými financemi napumpovaný Newcastle. Hazard by mohl být prvním velkým přestupem v nové éře klubu. Straky navíc budou zřejmě jako jediný tým schopni zaplatit Hazardovu gáži ve výši 400 000 eur týdně. Hráčova tržní hodnota se pohybuje okolo 20 milionů liber. Smlouvu má v Realu do roku 2024.

/**/