Gólová pumelice Ronalda z přímáku! Takto Portugalec vypálil z 30 metrů a nastartoval obrat

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Cristiano Ronaldo se opět blýskl v zápase saúdskoarabské ligy, když parádní střelou z velké vzdálenosti proměnil přímý kop a nastartoval otočku svého týmu, díky které se Al-Nassr v tabulce nadále drží těsně za vedoucím Al-Ittihad.

Al-Nassr v minulém kole prohrál důležitý souboj s konkurenčním Al-Ittihad, který po zisku třech bodů zaujal vedoucí pozici v ligové tabulce. Situace se pro tým Cristiana Ronalda nevyvíjela dobře ani v dalším zápase, když ještě 15 minut před koncem Al-Nassr prohrával 0:1 s Abhou.

➡️Ten Hagův krutý trest! Tímto v kabině trápil hráče po debaklu s Liverpoolem

Poté se ale 38letý Portugalec postavil k přímému kopu, který i přes velkou vzdálenost perfektně proměnil (video níže). Stav zůstal vyrovnaný do 86. minuty, kdy za domácí celek dokonal obrat z penalty Anderson Talisca.

Speciální akce v rámci oslav sv. Patrika! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA!