Ten Hagův krutý trest! Tímto v kabině trápil hráče po debaklu s Liverpoolem

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Debakl, který se zapsal do historických análů. Liverpool znemožnil svého úhlavního rivala z Manchesteru United drtivou výhrou 7:0. Utrpení Rudých ďáblů však s koncem utkání nepominulo. Nepříjemný trest si totiž pro ně v kabině připravil trenér Erik ten Hag.

➡️Dělovka přepisující historické tabulky! Tato pumelice záložníka PSV letěla rychlostí 170km/h

Byl to historický večer. Liverpool, který aktuálně neprožívá zrovna povedenou sezónu, porazil senzačním výsledkem Manchesteru United. Reds smázli svého rivala rozdílem třídy a uštědřili mu největší debakl v jeho historii. Hráči Rudých ďáblů si navíc toto fiasko vyžrali až do dna po skončení zápasu.
Nepříjemné překvapení totiž čekalo hráče v kabině. Trenér Erik ten Hag své svěřence donutil poslouchat slavící hráče i fanoušky Liverpoolu (video liverpoolské show níže). Řekl jim, aby to použili jako motivaci a už nikdy takto neodevzdali zápas.

Připomněl jim také, že mají štěstí, že se můžou vrátit do Manchesteru týmovým autobusem a nemusí cestovat s naštvanými fanoušky United, kteří je přijeli podpořit, aby pak viděli tak žalostný výkon./**/