Fanoušci Realu Madrid jako na trní! Zidane promluvil o spekulacích ohledně návratu Ronalda

Vyřazení Juventusu z Ligy mistrů spustilo nejen vlnu kritiky, ale také velké množství spekulací ohledně odchodu Cristiana Ronalda. Nejvíce skloňovaným byl jednoznačně návrat do Realu Madrid. Za celou dobu se nikdo z vedení Bílého baletu k situaci nevyjádřil, tedy až do pondělního odpoledne…

Cristiano Ronaldo přestoupil v roce 2018 z Realu Madrid do Juventusu za více než 100 milionů eur. Stará dáma si slibovala od příchodu hvězdného Portugalce to, co dokázal u předchozího zaměstnavatele hned pětkrát, tedy zisk ušatého poháru pro vítěze Ligy mistrů.

VIDEO: Ronaldo umlčel kritiky! Hattrickem sestřelil Cagliari

Italský šampion se ovšem od příchodu CR7 neprobojoval ani do čtvrtfinále milionářské soutěže. Navíc po fiasku z minulého týdne, kdy nestačila Pirlova parta na podceňované FC Porto, rapidně vzrostl počet názorů označující přestup Ronalda do Italie jako chybu. I proto mnohé napadla myšlenka o jeho konci v Turíně a návratu do La Ligy.
Sám Ronaldo sice fanouškům vzkázal, že nic nevzdává a pokusí se s týmem Ligu mistrů dobýt, podstatné však je, jaké plány s ním bude mít vedení klubu. V pondělním odpoledni se navíc k celé situaci vyjádřil také hlavní lodivod Realu, Zinedine Zidane.

CR7 se potvrdil jako nej střelec všech dob! Vyslal vzkaz fanouškům i Pelému, dočkal se úsměvné odpovědi

Ano, může to být pravda,” zareagoval pro Sky Italia na otázku týkající se spekulací k Ronaldově návratu. “Známe Cristiana, známe jeho osobnost a moc dobře víme, co tady dokázal. Nyní je ale hráčem Juventusu a to musíme respektovat.”

“Uvidíme, co nám budoucnost přinese. Měl jsem velké štěstí, že jsem ho mohl trénovat. Je to působivý hráč. Momentálně ale pomáhá v Turíně,” prozradil Zidane a posílil tak naděje fanoušků Realu, kteří v návrat pětinásobného držitele Zlatého míče doufají. Jeho cena by se na konci sezóny mohla pohybovat na hodnotě 30 milionů eur.
/**/