České duo znovu řádí za West Ham! Takto Coufal výtečně našel Bowena, Souček vzápětí navázal gólem

Návrat do Premier League probíhá pro Sheffield dle toho nejčernějšího scénáře. Po osmigólovém debaklu s Newcastlem si na tým ze severu Anglie vyšlápli také fotbalisté West Hamu v čele s českým duem Souček-Coufal, jenž se podepsalo na obou gólech svého týmu.

➡️Osudový gól Ramose. V roce 2016 jej 9letý Yamal doprovázel na plac, teď mu přihrál na rozhodující vlastňák

Kladiváři si po porážkách s Liverpoolem a Manchesterem City spravili chuť na domácí půdě proti Sheffieldu, který tak po sedmi odehraných kolech stále čeká na první vítězství v novém ročníku.

Na dvougólovém vítězství West Hamu nesou zásluhu především čeští fotbalisté Souček s Coufalem, kteří byli u obou gólů. Výtečný Coufal si prodloužil sérii ligových asistencí na tři utkání v řadě, Souček si vylepšil osobní statistiku na 4 góly v posledních 3 utkáních.

Betano Master o 200 000 Kč každý víkend ZDARMA – Objev vše, co Betano nabízí

Domácí se dostali do vedení ve 24. minutě, kdy Vladimír Coufal přesnou přihrávkou našel v pokutovém území Bowena, jenž z první gólově zakončil.

Do statistik se následně zapsal také druhý český reprezentant na place Tomáš Souček, který po rychlém protiútoku navýšil vedení Kladivářů na konečných 2:0.
/**/