Osudový gól Ramose. V roce 2016 jej 9letý Yamal doprovázel na plac, teď mu přihrál na vlastňák

Barcelona se po těsné výhře nad Sevillou dostala dočasně zpět do čela La Ligy. Domácím fotbalistům pomohl k zisku třech bodů Sergio Ramos, jenž sklepl do vlastní brány hlavičku Yamala, kterého shodou náhod střetl sedm let nazpátek coby 9letého klučinu při zahajování El Clásica.

Xaviho svěřenci jsou v prozatímním domově na Estadio Olímpico nadále stoprocentní, když si v utkání 8. kola španělské ligy poradili se Sevillou. Bezgólový stav vydržel v duelu až do poslední čtvrthodinky, kdy Ramos smolně rozhodl o vítězi vlastním gólem.

Betano Master o 200 000 Kč každý víkend ZDARMA – Objev vše, co Betano nabízí

V základní sestavě Blaugranas se znovu objevil i 16letý odchovanec Lamine Yamal, který měl čest si poprvé v kariéře zahrát proti legendárnímu španělskému obránci v dresu Seville. O jejich první setkání se však nejednalo, oba se totiž střetli při El Clásicu v roce 2016, kdy tehdy 9letý Yamal dělal Ramosovi doprovod na hřiště. (Ramosův vlastňák níže)


37letý Sergio Ramos mezitím stihl opustit Real Madrid, přesto je po návratu do Sevilly k vidění v La Lize nadále. Na půdě životního rivala však tentokrát v dresu svého domovského klubu zavinil vlastňákem, na němž měl velký podíl právě i mladičký talent Barcelony, těsnou porážku 0:1.
/**/