Bellingham má problém! La Liga si k vyšetřování najala specialistu, hrozí stopka na několik zápasů

Ve čtvrtečním zápase La Ligy dokráčel Real Madrid k výhře 2:0 nad Getafe a získal důležité 3 body v boji o mistrovský titul. Dost možná však na čas přišel o svou největší hvězdu. Jude Bellingham se totiž zjevně dopustil prohřešku, za který pravděpodobně vyfasuje trest (video níže).

➡️Nejdražší megatalenti pod 18 let! Těchto 5 klenotů dohromady čítá větší hodnotu než celá Fortuna Liga

Slovní přestřelky se řeší v La Lize poměrně často. Naposledy vyvolal rozruch duel mezi Realem Madrid a Getafe. Jude Bellingham neudržel emoce na uzdě a po jednom ze soubojů měl označit Masona Greenwooda za násilníka (v originále “r*pist”).
Greenwood stále patří Manchesteru United. V létě však odešel na hostování do Španělska poté, co byl vyřazen z kádru Rudých ďáblů kvůli obvinění z pokusu o znásilnění, sexuální napadení a domácí násilí. I přes to, že jeho partnerka a klíčový svědek nakonec od případu odstoupili, vedení United bylo neoblomné.

Bellinghama teď čeká disciplinární řízení. Vedení soutěže si k vyšetřování povolalo také specialistu na odezírání ze rtů. Pokud se jeho slovní prohřešek prokáže, hrozí mu peněžitá pokuta i několikazápasová stopka./**/