AKTUÁLNĚ: Stanciu krok od velkého přestupu! Do Slavie poputuje pořádný balík, píší v Rumunsku

Kariéra Nica Stancia po přestupu do Slavie nabírá na obrátkách. Po úspěšném dvouletém angažmá ho teď dost možná čeká největší přestup kariéry.

Tipni si ZDARMA výsledky čtvrtfinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

“Slavia Praha je připravená na rozlučku s nejlepším zahraničním hráčem české ligy.” Taková prohlášení teď kolují napříč rumunskými sportovními stránkami.

➡️Řepka se opřel do Bořila i Krmenčíka! Šilhavý nezapře svou slabost pro Slávisty, míní bývalý reprezentant

Nicola Stanciu doposud ve Slavii nasbíral 54 zápasů, 14 gólů a 9 asistencí. Pro Sešívané byl obrovským přínosem a stal se důležitým prvkem v herním systému trenéra Trpišovského. Během tažení pohárovou Evropou na sebe začal poutat čím dál tím víc pozornosti.
Po spekulacích o zájmu Leedsu teď přichází do hry turecký gigant. Galatasaray Instanbul. “Turci potvrzují jednání se Slavií. Fanoušci už o něm hovoří jako o nástupci legendárního rumunského záložníka Gheorghe ‘Gica’ Hagiho, který v Galatasaray odehrál 132 utkání a zaznamenal 59 gólů,” píší na rumunském Digi Sportu.

➡️VIDEO: Messiho čtvrtfinálová show! Před přímákem se usmál, pak vyslal petelici do vinklu

Stanciu přišel Slavie v roce 2019 z Al Ahli za 4 miliony eur. Teď by měl pražský klub vyinkasovat solidních 8,6 milionů eur, v přepočtu tedy okolo 220 milionů korun./**/