Řepka se opřel do Bořila i Krmenčíka! Šilhavý nezapře svou slabost pro Slávisty, míní bývalý reprezentant

Euro 2020 skončilo pro české fotbalisty ve čtvrtfinále. Postupové brány seveřané z Dánska přibouchli výhrou 2:1. Ihned po zápase se mediálním prostorem začaly hemžit reakce fanoušků, odborníků nebo fotbalistů. Své si řekl také bývalý reprezentant a obránce Sparty Tomáš Řepka.

Tipni si ZDARMA výsledky čtvrtfinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.


Vyřazení české fotbalové reprezentace ve čtvrtfinále Eura 2020 se nese v ambivalentním duchu. Na jedné straně vládne spokojenost z celkového představení českého výběru na turnaji, na druhé rozporuplné pocity právě z posledního vystoupení.

➡️VIDEO: Messiho čtvrtfinálová show! Před přímákem se usmál, pak vyslal petelici do vinklu

Svůj názor na výkony českého mužstva poskytl také Tomáš Řepka. A jak je u něj ve zvyku, bylo to se vší upřímností.

“Asi takhle, postup do čtvrtfinále hodnotím jako úspěch. Týmu jsem, ale věřil víc! Úspěch je to teda na konci spíš výsledkově než herně, ale budiž. Zahráli jsme vlastně jen poločas proti Chorvatsku, osmifinále proti Nizozemí a s přivřenýma očima prvních cca 25 minut ve 2. půli proti Dánům.”

➡️VIDEO: Dembélé s Griezmannem v pořádném maléru! Takto na videu hrubě uráží asijské pracovníky

“Turnajem nás posunovaly jen individuální výkony jednotlivců: Vaclík, Barák pokud dostal šanci hrát, Schick, a s odřenýma ušima i Coufal a Souček, u nějž se ukázalo, jak mu v národním týmu chybí ta nadstavba, kterou mu dávají spoluhráči ve West Hamu, a proto je v Premier League docela vysoce hodnocenej.”
“Dneska nám to prohrál trenér Šilhavý – tak jak trefil sestavu proti Nizozemsku, tak proti Dánsku ji netrefil vůbec. On nezapře díky své minulosti svoji slabost pro Slávisty. Ale když chce Slavia prodat Bořila, tak ať to nedělá na úkor toho, že bude hrát v základu na ME, i když je úplně z formy! Poslat na hřiště Krmenčíka jako 2. útočníka je úplnej úlet. Víc času než na nohou stráví v poloze ležmo na trávníku, a v mezidobí se buď hádá s rozhodčím nebo stojí v ofsajdu. Možná, že už ho bere taky jako Slávistu?”

➡️VIDEO: Jesus jako Roofe! Za tento ostrý zákrok si už Brazilec na Copa America nezahraje

“Jedno se hráčům ale upřít nedá, a to bojovnost. Bojovali jak Švejk za císařepána do roztrhání těla. Ale fotbalově to dneska bylo jak lokálka proti šinkansenu. Upracovaný. vydřený a nekreativní. A mimochodem Ševčík balon krásně proti noze na prostředku vápna. A ten balon po tý jeho “přesný” střele hledají někde v Kaspickým moři ještě teď.”/**/