AKTUÁLNĚ: Rušno kolem Ronalda! Nové informace, ve hře i velký návrat

Kylian Mbappé nebo Cristiano Ronaldo jako plán B. Real Madrid má spadeno na francouzského útočníka PSG, hvězdného Portugalce chce přivést trenér Ancelotti. Padají i další jména…


Kdo si myslel, že toto letní přestupové okno už nemůže být šílenější, očividně se spletl. Po odchodu Messiho z Barcelony totiž nastala možnost, že by jeho odvěký rival Cristiano Ronaldo opustil Juventus už toto léto. Ve hře je hned několik variant.

Budoucnost Cristiana Ronalda by se mohla změnit v nadcházejících týdnech. Hlavní tvář Staré dámy, které zbývá poslední rok v Itálii, není podle posledních zpráv v aktuálním působišti úplně spokojená a tak se naskýtá šance pro případné zájemce.

S Ronaldovým jménem se v poslední době nejvíce skloňoval pařížský velkoklub, nyní se ale vyrojily zprávy o tom, že by se Cristiano mohl vrátit zpátky do Madridu.

Edu Aguirre (důvěryhodný zdroj, novinář a blízký přítel Cristiana) přišel s informací, která rozzářila oči nejednomu fanouškovi Bílého baletu. Podle něj nynější kouč Ancelotti velmi touží přivést Ronalda zpátky do španělské metropole. Portugalský útočník hrál pod úspěšným trenérem v období mezi lety 2013-2015.

62letý Ital už měl jeho návrat probrat s vedením klubu, Florentino Pérez ale nadále vnímá jako prioritu podpis Kyliana Mbappého.

Do hry o změnu angažmá se zapojil i Ronaldův agent Jorge Mendes, který podle deníku Corriere dello Sport hráče nabídl Manchesteru City jako alternativu za Harryho Kanea.
Podle Fabrizia Romana ovšem zájem ze strany anglického klubu prozatím není. O angažování Ronalda pak nemá stát v tuto chvíli ani vedení Paris Saint-Germain. Otázkou zůstává, zdali by se situace změnila, pokud by došlo k odchodu Mbappého.

Vedení PSG si totiž mělo původně vyhlédnout Cristiana, kterému příští rok končí smlouva, právě jako náhradu za francouzského útočníka. Ten, přestože je součástí nového supertýmu, má stále zájem o vysněné angažmá v Realu Madrid. Mbappé podle posledních zpráv zatlačil na vedení, aby zahájilo přestupové jednání se španělským velkoklubem. Jenomže ani zde není situace jednoduchá.

Pařížský gigant totiž Mbappého prodat nechce. Ačkoliv hrozí, že by příští rok opustil Francii zadarmo. Vedení Realu nicméně oplývá dostatečnými finančními prostředky a je jen na Pérezovi, aby přesvědčil katarského bosse Al-Khelaifiho zajímavou nabídkou ještě teď.


Mbappé zůstává pro prezidenta Realu hlavní prioritou a za dvaadvacetiletého forwarda by mohl nabídnout až 150 milionů eur. Případný prodej by pak Pařížanům mohl vyřešit potenciální problém s finanční fair-play (podrobnosti zde).

➡️VIDEO: Kanonýr Souček dokonal otočku! Takto vstřelil vítězný gól proti Newcastlu

Pokud by se obě strany nedomluvily už toto léto, mohl by Pérez začít řešit návrat Ronalda. Jeho příchod by pak rozhodně potěšil kromě fanoušků Bílého baletu také Mbappého, jemuž by se v následujícím roce mohly splnit rovnou dva sny. Hrát za Real Madrid bok po boku svého idola./**/