AFCON: Snajpr Bebé a jeho výstřel ze 40 metrů! Takto bývalý útočník Man Utd zesměšnil zmateného gólmana

Africký pohár národů je v plném proudu. Aktuálně probíhá druhé kolo základních skupin, v němž se začínají rodit první postupující. Mezi jisté účastníky play-off se v pátek jako první zařadil výběr Kapverd, kterým postup vystřelil senzační dalekonosnou ranou z přímého kopu Bebé. (video níže)

Kapverdy si v pátek s předstihem zajistily první místo ve skupině a staly se prvním postupujícím do vyřazovací fáze na Africkém poháru. Později se k nim připojil po výhře nad Kamerunem také Senegal v čele s Maném.

BETANO MILIONÁŘ! Zúčastni se lednového turnaje s celkovým bankem 1 500 000 Kč

Modré žraloky nasměroval k výhře 3:0 bývalý útočník Manchesteru United, jenž aktuálně obléká dres Valleccana. Bebé se nejprve pokusil změnit skóre ve 24. minutě, když se z úctyhodné vzdálenosti obul do míče z volného kopu. Jeho tvrdý projektil však pouze orazítkoval břevno. Nebyl by to však on, kdyby to 33letý snajpr záhy nezkusil z téměř 40 metrů znovu.

➡️Ronaldo pálí do francouzské Ligue1! Vím, o čem mluvím, zhodnotil nekompromisní srovnání

Stejná situace se totiž opakovala ve 32. minutě, kdy si Bebé postavil míč na další přímý kop. Přestože se nacházel blíže ke středovému kruhu než šestnácte soupeře, nebál se na gólmana vyslat další ránu jako z děla. Kapverdský útočník tentokrát zamířil ještě o něco přesněji a se svojí bombou z dálky slavil úspěch.