Ronaldo pálí do francouzské Ligue1! Vím, o čem mluvím, zhodnotil nekompromisní srovnání

Cristiano Ronaldo po čase vystoupil v médiích. Během galavečeru Globe Soccer Awards se rozpovídal o mnohém. Došlo třeba na porovnání francouzské Ligue1 a saúdskoarabské Pro League (video níže).

BETANO MILIONÁŘ! Zúčastni se lednového turnaje s celkovým bankem 1 500 000 Kč


➡️Černého sólo akce v Bundeslize! Takto parádně pomotal obránce a z gólmana udělal diváka

Jak už bývá zvykem, po udílení cen Zlatého míče a The Best FIFA, přichází na řadu také předávání Globe Soccer Awards. Mezi největší přítomné hvězdy se tradičně řadí také Cristiano Ronaldo, čehož pořadatelé samozřejmě využili také tentokrát a během přímého přenosu přinesli fanouškům několikaminutový rozhovor.
Ronaldo v něm hovořil o své budoucnosti, favoritech na triumf v Lize mistrů, nechybělo také srovnání nejvyšší saúdské fotbalové soutěže.

➡️Kde je AC Milán s Juventusem? Saúdy při pořádání italského superpoháru čekalo nemilé překvapení

Na otázku ohledně konce kariéry reagoval pohotově. “V momentě, kdy ucítím, že mám dost, tak půjdu do důchodu… třeba za 10 let. Ale ne, jen žertuji. Uvidíme…” 

Chválou nešetřil na adresu Manchesteru City. “Citizens si vedli úžasně. Gratuluji jim k jejich sezóně. Hráči, trenér. Nádhera… Konečně vyhráli Ligu mistrů. Už před dvěma lety si to zasloužili. Rád se dívám na jejich hru.”

“Také letos mají dobrou šanci znovu Ligu mistrů ovládnout. Mí favoriti? Man City, Real Madrid, Bayern.”Řeč přišla také na jeho první místo mezi světovými střelci. “Byl jsem nejlepším střelcem této sezóny. Představte si, že porážíte mladá zvířata jako Haaland… Jsem hrdý. A brzy mi bude 39! Vyhovuje mi, když o mně lidé znovu pochybují a pak dosáhnu dalšího úspěchu. Nenechám se ovlivnit kritikou.”

“V Al Nassru se cítím opravdu šťastný. Přestup sem byl skvělým krokem. Fotbal v Saúdské Arábii je ve vývoji. Bude to ale trvat dlouho… krok za krokem se ale dostanou na nejvyšší úroveň. Myslím, že Saudi Pro League bude patřit mezi tři nejlepší ligy světa. Lidé v Saúdské Arábii budou hrdí.” 

“Abych byl upřímný. Saúdská liga není horší než Ligue1. Ve Francii jsou tak tři dobré týmy. Saudi pro League je mnohem kompetitivnější soutěž. Po roce stráveném zde vím, o čem mluvím. Aktuálně je naše liga lepší než ta francouzská,” nepochybuje Ronaldo o kvalitě saúdské ligy (video níže).

/**/