Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Souboj dvou trápících se týmů. Zatímco Chelsea okupuje střed ligové tabulky, West Ham se krčí na jejím konci 2 body od sestupového pásma. Do zápasu zasáhli také oba čeští fotbalisté ve službách Kladivářů. Zatímco Vladimír Coufal nastoupil v základní sestavě, Tomáš Souček naskočil do hry v prvním poločase za zraněného Paquetu. A byl to právě 27letý záložník, který mohl nakonec rozhodnout o výhře a nakonec i o prohře svého týmu (videa níže).

➡️VIDEO: Bestie Ronaldo je zpět! Takto 4 góly zdemoloval soupeře a má další milník

Chelsea poslala proti West Hamu hned 5 zimních posil. Návrat do sestavy zaznamenal také Joao Felix, který si odpykal 3zápasový trest za vyloučení v zápase s Fulhamem. A byl to právě 23letý Portugalec, který otevřel skóre a vstřelil svůj první gól v Premier League.

Ještě do konce první půle srovnal na 1:1 domácí Emerson. Součkovy momenty na další straně>>>